2016/06/17

50 przepisów na koktajle

Z wielką radością i przyjemnością zapraszam do wspólnego miksowania najlepszych koktajli. Aż 50 przepisów czeka na wypróbowanie! Niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju najsmaczniejsze koktajle z owocami i warzywami. Zielone, różowe, pomarańczowe, żółte do wyboru do koloru!  Z bananem truskawkami, jagodami goji, jarmużem, kiwi, zieloną sałatą, jeżynami, paleta smaków. 

Zdrowe, dodające energii, poprawiające samopoczucie. To najlepsze napoje na upalne lato, a właściwie na cały rok, bo koktajle można przygotować wiosną, latem, jesienią i zimą. Każda pora roku ma swoje bogactwo warzyw i owoców. Niepowtarzalne smaki. Zobacz na ile sposobów możesz przygotować klasyczny koktajl truskawkowy. Dowiedz się jak uzyskać piękny, zielony kolor koktajlu nie tylko dodając zielone warzywa i owoce. Poznaj najlepsze superfoods idealnie pasujące do koktajli!

Zapraszam do wspólnego miksowania koktajli z Moją smaczną kuchnią! Podziel się moimi przepisami z rodziną, przyjaciółką czy kolegą! Wspólnie celebrujcie najpiekniejsze chwile, powitajcie lato z koktajlem! Zabierz koktajl na piknik, wycieczkę rowerową czy na wodę. Na zdrowie! Dobrej zabawy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz