2017/02/06

Śląski Festiwal Sushi i moja wizyta w dwóch RestauracjachW ramach trwającego od soboty czyli 4 lutego, Śląskiego Festiwalu Sushi, postanowiłam dzisiaj odwiedzić dwa z kilkunastu lokali, oferujących atrakcyjne zniżki. To była prawdziwa przygoda, powrót do wspomnień sprzed 10 lat, kiedy to pod okiem popularnych Mistrzów miałam okazję uczyć się azjatyckiej sztuki w Hotelu Sheraton w Warszawie: Artur Grajber, Marcin Sasin i Ernest Jagodziński - Panowie jestem wdzięczna, że mogłam dzięki Wam poznać prawdziwy smak Azji.


Dzisiaj, dzięki trwającemu Festiwalowi Sushi na Śląsku ponownie powróciły wspomnienia, znajome smaki, to był cudowny dzień. 

Odwiedziłam dwa lokale:

  • skorzystałam ze zniżki 20% (zniżka nie obejmuje napojów) w HOBU Sushi & Asian Menu Sushi Katowice 
  • Wybrałam pierożki chińskie z mięsem, lody z zielonej herbaty oraz niezwykle aromatyczną herbatę jaśminową, która na długo pozostanie w mojej pamięci

I Ty pobierz zniżki https://bnc.lt/Uecj/7TeXK0DotA

  • Śląskim Festiwalu Sushi z Qponami i Moją smaczną kuchnią bierze udział katowicki Sakana Sushi Bar tutaj na wszystko, poza napojami zniżka w wysokości 10%
  • Wybrałam tempurę z warzyw i deser oraz herbatę z papają
  • Pamiętaj, zniżki do pobrania https://bnc.lt/Uecj/7TeXK0DotA
1 komentarz:

  1. W ostatnim czasie w Łodzi otworzyło się mnóstwo restauracji Sushi. Zaczęłam testować...Przyznam szczerze, że różnią się diametralnie. Nie zdawałam sobie sprawy, że mogą się aż tak różnić. Do tego trzeba uważać, w wielu ryba pozostawia wiele do życzenia, a nie ukrywajmy....Jest to surowa ryba.

    OdpowiedzUsuń