2016/12/12

Pojemniki plastikowe

Przed nami najwspanialszy czas w roku, Boże Narodzenie. Zanim zasiądziemy do stołu, czeka nas spore wyzwanie. Sprzątanie kuchni, aby z przyjemnością później gotować, piec, lepić pierogi i dekorować pierniczki. Co zrobić, aby czas przygotowań do Świąt przebiegał w spokoju i porządku, pomimo ilości produktów i nawału pracy? Nawet najmniejsza kuchnia, jeśli jest mądrze zorganizowana, będzie przyjemnym pomieszczeniem do pracy nie tylko w okresie przygotowań do Świąt. Warto także już teraz pomyśleć o tym, co zrobimy z żywnością, która pozostanie po Świętach.

Koniec roku to najlepsza pora na zmiany, które można wprowadzić już teraz i z powodzeniem kontynuować w nadchodzącym nowym roku. Zmiany dotyczą przede wszystkim naszego życia codziennego, kuchni i jedzenia. To czas zmiany dotychczasowych nawyków na lepsze, bardziej ekonomiczne i zdrowe. Celem jest sprawienie, aby życie stało się bardziej komfortowe. Okres przedświąteczny to najlepszy czas na zainwestowanie w porządne pojemniki plastikowe na żywność, które posłużą nam przez wiele lat i wprowadzą porządek. 

Jakie pojemniki wybrać? Najważniejsze, aby to, co mamy w kuchni, było doskonałej jakości. Warto zainteresować się pojemnikami próżniowymi.

W ofercie znajdziemy pojemniki o pojemnościach: 
  • 0,5 l
  • 1,3 l
  • 1,5 l
  • 2,7 l

Dlaczego warto skusić się na zakup takiego produktu? Po pierwsze to doskonały prezent dla każdej oszczędnej pani domu, niezbędny, estetyczny-bo dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i seledynowej; bardzo pomocny w codziennej organizacji. 


Po drugie: posiadając takie pojemniki nie musimy się martwić, co zrobimy z nadmiarem żywności, która pozostała po Świętach, co za tym idzie, nie marnujemy żywności i przedłużamy okres ważności produktów, w efekcie oszczędzamy pieniądze. Żywność przechowywana w pojemnikach próżniowych jest świeższa od 3 do 5 razy dłużej. Jedzenie w takim pudełku nie jest narażone na wilgoć, smak i zapach zostaje zachowany, a co najważniejsze, po lodówce nie nie roznoszą się zapachy, które tak często przeszkadzają i szukamy domowych sposobów na ich usunięcie. 

Na szczęście nowoczesne produkty sprawiają, że tradycyjne metody walki z brzydkim zapachem w lodówce to już przeszłość. Pojemniki próżniowe Dafi Vacuum posiadają silikonową uszczelkę, która gwarantuje wyjątkową szczelność. W takich pojemnikach można przechowywać nie tylko owoce, warzywa, mięsa i wędliny, ale także produkty mleczne i moje ulubione, miksowane niemal codziennie koktajle. To doskonale rozwiązanie dla każdego, który ceni porządek w lodówce. Na jakich zasadach działają takie pojemniki? Za pomocą specjalnej pompki w pojemniku wytwarzana jest próżnia, w takich warunkach nie zachodzi proces zawilgocenia ani utleniania. Warto zainwestować i sprawić prezent ukochanej osobie i zakupić cały zestaw pojemników próżniowych Dafi Vacuum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz