Współpraca

Witaj!

Nazywam się Aneta Klimecka. Jestem amatorką gotowania i od 1 stycznia 2010 roku blogerką kulinarną. Mieszkam w Katowicach, gdzie ukończyłam studia magisterskie, specjalność Hotelarstwo. W swoim życiu mam trzy pasje: gotowanie, podróże i języki obce, które cudownie ze sobą się łączą! Kuchnia włoska to moja wielka miłość. 

Ostatnio byłam gościem audycji w Radio Katowice "Przystanek lato":Lubię dzielić się swoja pasją z ludźmi, prowadziłam warsztaty life cooking w ramach Śniadań na trawie, gdzie przygotowałam 20 pysznych propozycji śniadaniowych. Pomimo wielu podróży i kosztowania rozmaitych potraw, ostatnio np. wycieczka do Brukseli, moje serce należy do Włoch. Pod koniec 2010 roku zdobyłam tytuł: Mistrzyni Kuchni 2010 dwutygodnika "Przyjaciółka". Mój przepis na Oscypkowe miseczki wypełnione rukolą, suszonymi pomidorami i włoskimi orzechami, został gdyńskim przysmakiem kulinarnym więcej kliknijW 2007 i 2008 roku, zanim powstał blog, brałam udział w Szkole Gotowania Kamis w Hotelu Sheraton Warszawa, gotowałam i uczyłam się pod okiem Mistrzów m.in: Artura Grajbera i Ernesta Jagodzińskiego. 

Na moim blogu znajdziesz fotorelacje z wydarzeń, w których brałam udział:Zapraszam do współpracy, kontakt mailowyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...